KONST / Litografier / Färglitografier 7208584
*
nr 720 8584
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 4 st, Göran Hahne (f. 1943), "Stadion", 49 x 33
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 oktober 2011
kl 17:04:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 09:05:33
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Göran Hahne
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Läs mer om Göran Hahne
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier göran hahne litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:56
*
Göran Hahne
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Läs mer om Göran Hahne
nr 720 8584
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 4 st, Göran Hahne (f. 1943), "Stadion", 49 x 33
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/10 09:05:33 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Göran Hahne
Göran Hahne, svensk mÃ¥lare, grafiker och illustratör född 1943.Läs mer om Göran Hahne
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier göran hahne litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:56